Kávový stánek

Naši výběrovou kávu můžete ochutnat na různých společenských akcích, festivalech, výstavách, kongresech atd.Máme vlastní obrandovaný nůžkový stan 3x3 m, profesionální dvoupákový kávovar a mlýnek. 

 

Kávu vezeme vždy přímo z pražírny a mnozí nás tak najdou i jen po čichu. :) 

 

V nabídce máme i pro malé mlsouny horkou čokoládu a nebo nealko domácí limonády. 

Pod pultem schováváme v případě nouze i bezkofeinovou kávu a rostlinná mléka ☺

 

Prezentace k našemu kávovému stánku

 

Ke stažení ZDE

 

 

Když se v našem bytě objeví krabice s kelímky, konvičkami a mlýnky, náš pejsek Rony posmutní. Lehne si mezi dveře a nechá se překračovat. Nadávání, ať uhne z cesty, že táhneme těžké věci ho nechávají ledově klidným. Ví totiž, že bude muset být dlouho doma sám, tak má za to, že bychom si ho měli ještě co nejvíc užít a klidně o něj i párkrát zakopnout. ☺

 

Na akce vyrážíme plně nabaleni. Jen náš kávovar obsadí se svými 60 kily takřka celý kufr, mlýnky mají svoje místo za sedačkami a poté hrajeme tetris. Barely na vody, kelímky, prodlužovačky, termoboxy, balíčky s kávou, úklidové prostředky, stoly, stan, vody… to vše se musí vejít do našich dvou osobních aut. Plně naložení poté vyrážíme vstříc novým zážitkům.

 

Čas strávený v našem kávovém stánku je pro nás zábavou, je to o mentálním odpočinku, poznávání nových komunit a rozšiřování povědomí o výběrové kávě.

 

Protože káva je vždycky DOBRÝ nápad.

Pro více informací nebo rezervací nás kontaktujte

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu