O nás

 

 • A jaký byl náš příběh?
  Dlouhá léta ho obklopovala vůně trávníku, tu nyní vyměnil za vůni výběrové kávy. Za značkou Kafe365 totiž stojí bývalý fotbalový obránce, dlouholetý hráč a  kapitán SK Sigmy Olomouc, Aleš Škerle, který během své fotbalové kariéry nastupoval také v dresu Bohemians Praha 1905. V rozhovoru pro sport.cz popisuje svůj kávový příbeh.
 • Život před KAFE365
  Dříve jsme patřili mezi mainstream. Když nebylo nazbyt, vypili jsme klidně i instantní kávu, nevěděli jsme nic o tom, jak důležitou roli hraje v její chuti čerstvost a způsob zpracování. Jednotlivá kávová zrna jsme od sebe nerozlišovali.

 

 

 • Začátek
  Jednou jsme se dostali do pražírny kávy našich přátel. Z obyčejné návštěvy se vyvinul neobyčejný zájem o to, jak to s tou kávou vlastně je. Pochopili jsme, že běžná komerční káva se s tou výběrovou nedá vůbec srovnat. A to nejen chutí, ale i jejím příběhem. Po této zkušenosti nám některá káva přestala úplně chutnat. A tak jsme pravidelně vyráželi za dávkou kofeinu do malých kaváren nabízející čerstvou výběrovou kávu a široký způsob její přípravy.
 • Současnost
  Nastalo období studia, bádání, ochutnávání, konzultací atd., na jehož konci jsme úspěšně složili "zkoušku", jejímž vyústěním bylo vytvoření vlastní značky výběrové kávy, kterou si můžete dopřát každý den bez kompromisů v chuti či kvalitě. Ochutnejte KAFE365.

 

Zpět do obchodu